Harmonogram zjazdów Akademii Liderek

logotyp_swiss

Poniżej do pobrania przedstawiamy harmonogram zjazdów w ramach projektu pn. „Akademia Liderek czyli METAmorfoza”, realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Szczegółowe informację uczestniczki zakwalifikowane do projektu otrzymają drogą elektroniczną. Do zobaczenia wkrótce. Zespół Fundacji I.R.E.S.

Do pobrania:

Harmonogram zjazdów Akademii Liderek

Warsztaty z dietetetykiem w ramach Rządowego Programu ASOS 2013

W ramach realizowanego przez Fundację Instytut Rozwoju Ekonomii Społecznej projektu pn. „Centra Aktywności Senioralnej”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych odbyły się warsztaty dietetyczne. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

grochowice2Bukwica 1 (13)bytom4jaczów1grochowicejaczówBytom 3DSCF92091DSCF92061

Warsztaty informatyczne „Cyber Kuźnia” w ramach Rządowego Programu ASOS 2013

W Centrach Aktywności Senioralnej (w Bukwicy, Grochowicach, Jaczowie i Bytomiu Odrzańskim) odbyły się m.in. warsztaty pn. „Cyber – Kuźnia”. Zajęcia odbyły się w ramach realizowanego przez Fundację Instytut Rozwoju Ekonomii Społecznej projektu pn. „Centra Aktywności Senioralnej”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych.

Bytom_Odrzanski_5Bytom_Odrzanski_4IMG_0789IMG_0788IMG_0779Bytom_Odrzanski_2

Centrum Aktywności Senioralnej w Bukwicy – warsztaty artystyczne

W dniu  21 listopada 2013r., w Bukwicy (Gmina Żukowice), odbyły się warsztaty artystyczne – filcowanie na mokro. Zajęcia odbyły się w ramach realizowanego przez Fundację Instytut Rozwoju Ekonomii Społecznej projektu pn. Centra Aktywności Senioralnej”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych.

 CAM00038  CAM00043

Warsztaty artystyczne w Centrum Aktywności Senioralnej w Grochowicach

W dniu  20 listopada 2013r., w Grochowicach (Gmina Kotla), odbyły się warsztaty artystyczne – filcowanie na mokro. Zajęcia odbyły się w ramach realizowanego przez Fundację Instytut Rozwoju Ekonomii Społecznej projektu pn. Centra aktywności Senioralnej”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych.

CAM00043  Grochowice w.art. 8

Grochowice w.art. 9   Grochowice w.art. 7

 

 

 

Z okazji Dnia Seniora …

zyczenia

Z okazji Dnia Seniora
składamy gorące życzenia,
dużo zdrowia, pogody ducha,
wszelkiej pomyślności na dalsze lata życia,
optymizmu życiowego,
nieustającej miłości z serc
Waszych Najbliższych.

Wszystkiego najlepszego w szczególności dla uczestników Centra Aktywności Senioralnej z Bukwicy, Bytomia Odrzańskiego, Grochowic, Jaczowa  i Nielubi,

życzy:

Zarząd Fundacji Instytut Rozwoju Ekonomii Społecznej

Wyniki rekrutacji do projektu pn. „Akademia Liderek czyli METAmorfoza”

logotyp_swiss

Wyniki rekrutacji uczestniczek do projektu pn. „Akademia Liderek czyli METAmorfoza”, realizowanego przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Zgodnie z Regulaminem,  Komisja rekrutacyjna dodatkowo premiowała osoby, które ukończyły pierwszą edycję Szkoły Liderek, osoby zamieszkujące obszary miejsko – wiejskie do 25 tys. z województwa dolnośląskiego, lubuskiego i świętokrzyskiego, aktywnie działające na rzecz społeczności lokalnych,  prowadzące działalność społeczną i użyteczną lub pragnące się w nią zaangażować.

W imieniu Zarządu Fundacji Instytut Rozwoju Ekonomii Społecznej, serdecznie dziękuje za wszystkie aplikacyjne, które wpłynęły do Fundacji. Niestety z uwagi na limit posiadanych miejsc, nie mogliśmy przyjąć wszystkie Panie do projektu. Jednak zapraszamy do aplikowania w przyszłym roku, w ramach kolejnych edycji.  Wszystkim społeczniczkom życzymy wielu sukcesów zawodowych i spełnienia w realizacji inicjatyw na rzecz dobra wspólnego.

 Do pobrania :

Protokół_z_rekrutacji_uczestniczek._do_projektu-IRES-2013r.